Arbëri

Mot i vranët dhe me diell gjatë ditës së sotme në Kosovë

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se gjatë ditës së sotme pritet të jetë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius.