Arbëri

Abrashi: LDK-ja do t’i ruajë votat që i ka pasur, largimi i Vjosa Osmanit s’ka ndikuar

Abrashi: LDK-ja do t’i ruajë votat që i ka pasur, largimi i Vjosa Osmanit s’ka ndikuar
 

Lidhja Demokratike e Kosovës synon që të ruaj votat që ka pasur në zgjedhjet e kaluara dhe me një fushatë të mirë mund të dalë edhe partia e parë, vlerëson sekretari i kësaj partie Arban Abrashi.

Abrashi në një prononcim për Ekonomia Online, ka thënë se kjo parti është shumë më mirë se sa ajo çfarë po prezantohet në sondazhe të ndryshme.