Arbëri

Parashikimi i motit, temperaturat deri -8 gradë Celsius

Parashikimi i motit, temperaturat deri -8 gradë Celsius
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK), njofton se në dy ditët e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në mëngjes do të ketë ngrica në gjithë territorin.