Arbëri

Shtatë të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, 474 raste të reja

Shtatë të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri, 474 raste të reja
Foto: Ilustrim
 

474 persona në Shqipëri kanë rezultuar pozitivë për COVID-19 në 24 orët e fundit, njofton Ministria e Shëndetësisë dhe 363 janë shëruar.

Shtatë të infektuar gjatë këtyre orëve kanë vdekur, duke çuar totalin në 1,277.