Arbëri

Sot merret vendimi për ankesat rreth verifikimit të votuesve jashtë Kosovës

Sot merret vendimi për ankesat rreth verifikimit të votuesve jashtë Kosovës
 

Gjatë ditës së sotme pritet të merre vendimi rreth ankesës së Lëvizjes Vetëvendosje dhe organizatës “Germin” për vendimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për votat e diasporës.

Kështu ka bërë të ditur për KosovaPress, Mulë Desku nga Paneli Zgjedhore për Ankesa dhe Parashtesa (PZAP).