Arbëri

Osmani i futet zgjedhjeve me sloganin “Guxo”

Osmani i futet zgjedhjeve me sloganin “Guxo”
 

Ushtruesja e detyrës së presidentes dhe kryeparlamentarja, Vjosa Osmani, të premten ka paralajmëruar iniciativën qytetare me të cilën synon t’i futet zgjedhjeve të ardhshme.

Ajo ka publikuar një fotografi në Facebook në të cilën shkruan “Guxo”, që është slogani i saj për zgjedhjet të cilat pritet të mbahen në fillim të vitit.