Arbëri

Shi e borë sot në Kosovë

Shi e borë sot në Kosovë
Foto: Ilustrim
 

Të dielën në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu dhe bore.

Reshje bore pritet të bie kryesisht në zonat malore, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.