Arbëri

Tahiri: Opozita nuk po arrin ta dërgojë vendin në zgjedhje

Tahiri: Opozita nuk po arrin ta dërgojë vendin në zgjedhje
Foto: KOHA
 

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka deklaruar se për shkak të keqqeverisjes, Qeveria Hoti duhet të bie dhe vendi të shkojë në zgjedhje.

Në një konferencë para mediave, Tahiri, ka thënë se opozita nuk po arrin që ta çojë vendin në zgjedhje.