Arbëri

Mustafa: Nuk marrin fund përpjekjet denigruese të VV-së dhe shokëve të tyre me dashuri ruse

Foto: Ilustrim
 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, për të dytën ditë ka kritikuar studimin që ishte prezantuar në Parlamentin Evropian për Kosovën.

Mustafa në Facebook sërish e ka cilësuar atë si material manipulativ dhe “pamflet me plotë paragjykime e gënjeshtra”, ndërsa ka ironizuar me të.