Arbëri

Vranët dhe intervale me diell sot në Kosovë

Vranët dhe intervale me diell sot në Kosovë
 

Sot në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius.