Arbëri

KQZ: Rezultatet përfundimtare për Podujevë e Mitrovicë V. shpallen këtë javë

KQZ: Rezultatet përfundimtare për Podujevë e Mitrovicë V. shpallen këtë javë
Foto: Driton Paqarada/Koha
 

Rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të komunës së Podujevës dhe Mitrovicës së Veriut do të shpallen gjatë kësaj jave.

Lajmin e ka konfirmuar në një intervistë për Ekonomia Online, Valmir Elezi, zëdhënës i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ).