Arbëri

Java e fundit e nëntorit me ngrica e vranësira të pjesshme

Java e fundit e nëntorit me ngrica e vranësira të pjesshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në javën e fundit të nëntorit parashihet të ketë mot kryesisht të qetë.

Sipas njoftimit, në mëngjes do të ketë ngrica të dobëta, ndërsa gjatë ditës mot me diell dhe vranësira të pjesshme.