Arbëri

Mot i vranët dhe me shi

Mot i vranët dhe me shi
 

Instituti Hidrometeorologjik njofton se të dielën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët.

Vranësirat herë-herë parashihen të shoqërohen me reshje shiu.