Arbëri

Grenelli e quan madhështore vendosjen e raporteve diplomatike Kosovë - Izrael

 

Emisari i Posaçëm i presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, ka komentuar lidhur me vendosjen e raporteve diplomatike në mes të Kosovës dhe Izraelit.

Grenell përmes një retweet’i në llogarinë e tij në Twitter ka thënë se kjo është madhështore.