Arbëri

Tre të vdekur në Shqipëri dhe 302 raste të reja me COVID-19

Tre të vdekur në Shqipëri dhe 302 raste të reja me COVID-19
Foto: Ilustrim

Tre pacientë kanë vdekur si pasojë e COVID-19, në Shqipëri, të enjten.

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 302 raste të reja me koronavirus.