Arbëri

Osmani: Beteja me COVID-19 nuk ka përfunduar, rreziku do të rritet

Osmani: Beteja me COVID-19 nuk ka përfunduar, rreziku do të rritet
Foto: Ilustrim
 

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani, të shtunën, kur në Kosovë janë shënuar 148 raste pozitive me koronavirus por asnjë i vdekur, ka bërë thirrje për kujdes të shtuar.

Në një postim në Facebook, Osmani thotë se pandemia me virus nuk ka përfunduar dhe se rreziku ekziston.