Arbëri

Specialja fton avokatin Gashi dhe sekretarin e OVL të UÇK-së, refuzojnë ftesën

Specialja fton avokatin Gashi dhe sekretarin e OVL të UÇK-së, refuzojnë ftesën

Gjykata Speciale ka ftuar avokatin e Organizatës së Vetaranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës si dhe sekretarin e kësaj organizate, Faton Klinaku.

Këtë e ka konfirmuar Tomë Gashi përmes një postimi në Facebook, transmeton KOHA.