Arbëri

3 viktima e 131 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

3 viktima e 131 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 3 viktima nga COVID-19, derisa pozitivë kanë rezultuar 131 persona nga 825 testime.

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka konfirmuar se viktimat janë: një 78 vjeçar nga Peqini, një 80 vjeçare dhe një 87 vjeçar nga Tirana.