Arbëri

Katër të vdekur e 153 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit

Katër të vdekur e 153 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit

Në Shqipëri katër persona kanë vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit dhe janë regjistruar 153 të infektuar të rinj me koronavirus.

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar se kanë vdekur tre qytetarë nga Tirana dhe një nga Durrësi.