Arbëri

Mot i ndryshueshëm sot në Kosovë

Foto: Alban Bujari / KOHA
Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Moti në vendin tonë edhe sot do të jetë i paqëndrueshëm.

Në mëngjes do të jetë mot i nxehtë dhe me diell por do të ketë edhe vranësira.