Arbëri

Dy viktima e 74 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dy viktima e 74 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dy të vdekur e 74 raste të reja me COVID-19 është bilanci i 24 orëve të fundit në Shqipëri.

“Dy qytetarë nga Tirana 67 dhe 69 vjeç e kanë humbur betejën me sëmundjen në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, të cilët po bëjnë të pamundurën në Spitalin Infektiv.” – njofton Ministria, transmeton Ora News.