Arbëri

3 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri dhe 90 raste të reja

3 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri dhe 90 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njoftoi për 3 të vdekur dhe 90 raste të reja nga koronavirusi, raporton tch.

Po kështu, në bazë të testimeve të kryera, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 90 raste të reja, ndërkohë që raportohen 33 të shëruar.