Arbëri

Vranësira dhe reshje shiu sot në Kosovë

Vranësira dhe reshje shiu sot në Kosovë

Sot dhe nesër mbi vendin do të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta diellore.

Vranësirat gjatë ditës, kryesisht pasdite parashihen të shoqërohen me shi.