Arbëri

Mustafa uron Hotin dhe deputetët që votuan atë: Vota juaj do ta shpëtojë Kosovën

Foto: Alban Bujari / KOHA
 

Urim kryeministrit të ri të Kosovës, Avdullah Hoti, nga radhët e LDK-së, i ka ardhur edhe nga kryetari i partisë së tij, Isa Mustafa.

Përmes një statusi në Facebook, Mustafa e ka uruar Hotin, duke uruar në të njëjtën kohë edhe deputetët që e votuan atë. “Vota juaj do ta shpëtojë Kosovën”.