Arbëri

Kurti thirrje qytetarëve të respektojnë masat: Të mos e humbim ndeshjen në 10 minutat e fundit

Kurti thirrje qytetarëve të respektojnë masat: Të mos e humbim ndeshjen në 10 minutat e fundit
Foto: Alban Bujari / KOHA

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, u ka bërë thirrje që të respektojnë masat dhe rekomandime e institucioneve shëndetësore.

Ai thotë se jemi kaq afër fitores, saqë rikthimi i virusit në mesin tonë do të ishte edhe më zhgënjyes sesa vetë ardhja e tij, transmeton KOHA.