Arbëri

Haradinaj “me kënaqësi” refuzon ftesën e Kurtit kundër Covid-19

Haradinaj “me kënaqësi” refuzon ftesën e Kurtit kundër Covid-19

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook ka konfirmuar se ka refuzuar ftesën e kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit, për një tryezë të përbashkët për luftimin e Covid-19.

Kurti ka ftuar krerët e partive që të koordinohen dhe të bashkëpunojnë për luftën ndaj Covid-19, transmeton Koha.net.