Arbëri

Borë pranvere në Shkodër, probleme në Kukës dhe Dibër

Borë pranvere në Shkodër, probleme në Kukës dhe Dibër
Foto: Koha / Ilustrim
 

Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori  i Shqipërisë është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë.

Dëbora është rikthyer në Shkodër, Dibër dhe Kukës.