Arbëri

Edhe 2 raste pozitive me koronavirus në Kosovë, gjithsej 88 të infektuar

Edhe 2 raste pozitive me koronavirus në Kosovë, gjithsej 88 të infektuar

Edhe dy persona në Kosovë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 në Kosovë.

Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, rastet pozitive janë raste kontakti, një me vendbanim në Gjakovë dhe tjetri në Prishtinë.