Arbëri

Mustafa i reagon Ramës pasi e quajti tinëzak

 

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama, i cili gjatë një interviste televizive gjatë mbrëmjes së sotme, e ka quajtur politikan tinëzak.

Mustafa ka reaguar përmes një postimi në Facebook dhe e ka përgënjeshtruar Ramën për ato që ka thënë për të.