Bërnabiq e pren fotografinë për të larguar Kurtin

Bërnabiq e pren fotografinë për të larguar Kurtin

24 February 2020 13:36

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka bërë disa postime në Twitter të hënën paradite, kur në Londër u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor.

Dhe, një postim e ka përcjell më dy foto, e në njërën prej tyre shihet se si e ka prerë për të mos dalë me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

LEXO EDHE: 

Kurti ia thotë në sy Bernabiqit: I kërkoj Serbisë reciprocitet dhe të njohë Kosovën

Gjatë Samitit, Kurti dhe Bërnabiq ishin ulur afër njëri-tjetrit dhe këtë e dëshmojnë edhe fotot e publikuara nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim.

Image
Foto e postuar nga Tim Judah
Image
Foto e postuar nga Bërnabiq
Image
Postimi i Bërnabiqit në Twitter
 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme