Naser Ramadani i ftuar sot në “Express Intervistë”

Naser Ramadani i ftuar sot në “Express Intervistë”

24 February 2020 12:13

Sot ne Express Intervista i ftuar do të jetë drejtori i Institutit të Shëndetit Publik, Naser Ramadani.

Me të do të flasim për prekjen e vendeve të Evropës nga koronavirusi dhe masat të cilat duhet të merren në Kosovë.

Intervistën me Ramadanin mund ta ndiqni drejtpërdrejt nga ora 17:15 në KTV dhe në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme