Ambasadori kanadez flet për ditën e tij të parë të punës në Kosovë

Ambasadori kanadez flet për ditën e tij të parë të punës në Kosovë

18 February 2020 21:32

Sot ekskluzivisht në emisionin Express të KTV-së, ambasadori i ri kanadez në Kosovë, Alan Bowman, foli për marrjen e detyrës së re, aktivitetet e planifikuara dhe mënyrën se si do të funksionojë kjo ambasadë.

Fokus, ambasadori i dha projektit “Canada Fund for Local Initatives”.

Në videon më poshtë e gjeni intervistën e plotë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme