Arbëri

Nagavci: Kërkesa për dorëheqjen e Konjufcës është e papranueshme

Nagavci: Kërkesa për dorëheqjen e Konjufcës është e papranueshme

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Arbërie Nagavci, ka thënë se kërkesa për dorëheqjen e kryeparlamentarit, Glauk Konjufca, është e padrejtë dhe e papranueshme.

Ajo në një postimi në Facebook ka shkruar se përfaqësimi partiak nuk mund të jetë më i rëndësishëm se respektimi i rendit kushtetues.