Arbëri

Nagavci: Kushtetuta e thotë se Thaçi s’ka rëndësi e ndikim në krijimin e qeverisë

Nagavci: Kushtetuta e thotë se Thaçi s’ka rëndësi e ndikim në krijimin e qeverisë
Foto: Koha/Arkiv

Nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, i është kundërpërgjigjur edhe njëherë thirrjes së presidentit Hashim Thaçi rreth çështjes së mandatarit.

Nagavci, në një postim në facebook shkruan se “presidenti Thaçi duke qenë i anshëm dhe kundër LV!, po dëshiron të krijojë huti te qytetarët e presion tek LV!”.