Ymeri dhe Kadaj-Bujupi injorojnë himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Ymeri dhe Kadaj-Bujupi injorojnë himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

24 February 2017 17:18

Kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe deputetja tashmë e kësaj partie, Donika Kadaj Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës.

Ndodhi kjo në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re.

Në sallën e stërmbushur këta dy nuk janë në ngritë fare në këmbë kur po intonohej himni i Kosovës.

Ata janë ngritur tek kur në sallë ka nisur të dëgjohet himni kombëtar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme