Arbëri

Sot ritakohen Kurti me Mustafën

Sot ritakohen Kurti me Mustafën
Foto: Koha/Ilustrim

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa, e kanë paralajmëruar edhe një tjetër ritakim për ditën e sotme, e enjte, në orën 14:00.

Lidhur me mundësinë e arritjes së marrëveshjes së koalicionit, nga të dyja këto parti janë shprehur optimistë derisa kanë dhënë indikacione për intensifikim takimesh e përafrim të marrëveshjes, raporton Koha.net.