Arbëri

Sot në Kosovë moti i ftohtë e me fjolla të dobëta bore

Sot në Kosovë moti i ftohtë e me fjolla të dobëta bore
Foto: Ilustrim
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin i cili parashihet të jetë sot në Kosovë.

IHMK-ja thotë se do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe ftohtë.