Arbëri

Mustafa njofton ambasadorin Heldt për rrjedhën e bisedimeve me VV-në

Mustafa njofton ambasadorin Heldt për rrjedhën e bisedimeve me VV-në
Foto: LDK
 

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa i shoqëruar nga nënkryetarja Vjosa Osmani dhe anëtari i Kryesisë Besian Mustafa ka pritur në takim Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt.

Siç njofton kumtesa nga LDK Mustafa e falënderoi Ambasadorin Heldt për bashkëpunimin dhe përkrahjen e vazhdueshme që i ka dhënë Gjermania Kosovës në të gjitha proceset.