Arbëri

Thaçi takon Ramën, thotë se biseduan për koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ndërkombëtare

 

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaci, ka njoftuar se është takuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se me Ramën kanë biseduar për avancimin e bashkëpunimit dhe koordinimin e hapave në zhvillimet e reja ndërkombëtare.