Kampanja ka filluar, nxitoni t’i fitoni shpërblimet nga Mighty Rain Artikulli i sponsorizuar

Kampanja ka filluar, nxitoni t’i fitoni shpërblimet nga Mighty Rain

08 November 2019 13:57

A jeni aktiv?

A keni dëshirë me shku n’Fitnes?

Mighty Rain po dhuron shumë shpërblime për ju.

Në Albi Mall deri me datën 30 nëntor luani për të fituar njërin nga shpërblimet…

1.Veshje Sportive
2.Fitnes Falas
3.Shishe Sportive dhe
4. Çanta Fitnesi

A ki fat? Provoje!

* Artikulli i sponsorizuar nga Mighty Rain

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme