Arbëri

Lirohen nga spitali 12 pacientët që patën reaksion alergjik nga zarfet me vota nga Serbia

Foto: Driton Paçarada / Koha
 

Janë liruar nga spitali 12 pacientët që kërkuan ndihmë pas reaksioneve alergjike kur po numëronin votat e ardhura nga Serbia.

Ata kanë qenë të shtrirë që nga java e kaluar në Klinikën Infektive në QKUK dhe janë liruar të premten nga spitali.