Sonte në Rubikon ekskluzivisht Vjosa Osmani

Sonte në Rubikon ekskluzivisht Vjosa Osmani

10 October 2019 11:41

Në intervistën e parë pas zgjedhjeve, sonte ekskluzivisht në Rubikon, Vjosa Osmani, kandidate e LDK-së për kryeministre

-Cilat janë kushtet për bashkëpunim me Vetëvendosjen?

-Cili do të jetë posti i Osmanit në qeverinë e re?

-Cili do të jetë ekipi i përbashkët?

-Sipas cilit program do të qeverisin?

-A ka hapësirë për kompromise?

-Çka ndikoi në rezultatet e 6 tetorit?

Për këto dhe shumë çështje tjera, sonte prej orës 20:00 në KTV dhe 21:40 në ARTA.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme