Arbëri

Trajkoviqi ironizon me padinë që i ka bërë në Beograd, Milan Radojiçiqi

Trajkoviqi ironizon me padinë që i ka bërë në Beograd, Milan Radojiçiqi

Milan Radojiçiq e ka paditur në Gjykatën e Lartë në Beograd, politikanen serbe të Kosovës, Rada Trajkoviq.

Lajmin e ka bërë publik vetë Trajkoviq, në një postim në profilin saj në Twitter. Sipas saj padia është për dëmtim të nderit dhe reputacionit të Radojiçiqit.