Përkundër grevës, fluturimet në aeroportin Adem Jashari po realizohen me vonesa të vogla Foto: Alban Bujari / KD

Përkundër grevës, fluturimet në aeroportin Adem Jashari po realizohen me vonesa të vogla

21 August 2019 13:22

Punëtorët e aeroportit kanë vazhduar edhe sot me grevë, megjithatë mësohet se fluturimet po kryhen përkundër që ka vonesa të vogla.

Koha.net mëson se në këto momente nuk ka shumë tollovi në aeroportin Adem Jashari, dhe sportelet janë duke funksionuar, transmeton Koha.net.

Vonesa të vogla, deri në gjysmë ore, mësohet se mund të ketë në fluturimet në Stuttgart dhe Lubjanë.

  • Foto: Koha
  • Foto: Koha
  • Foto: Koha
  • Foto: Alban Bujari / KD

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme