Arbëri

Basha ndryshon kurs, as 13 tetorin nuk e pranon për zgjedhje të parakohshme

Basha ndryshon kurs, as 13 tetorin nuk e pranon për zgjedhje të parakohshme
 

Lulzim Basha ka dhënë detaje për takimin e zhvilluar sot në Presidencë me Ilir Metën, ku kanë diskutuar mbi krizën politike.

Basha tha se është njohur nga Meta me qëndrimin për të organizuar më 13 tetor zgjedhje lokale, të përgjithshme dhe presidenciale.