Sonte në Rubikon, deputetja Vjosa Osmani Foto: Koha

Sonte në Rubikon, deputetja Vjosa Osmani

26 June 2019 12:03

Cili është roli i Vjosa Osmanit në LDK? A ekziston mundësia e ndarjes brenda partisë? Cila është e vërteta e Osmanit rreth përçarjeve? Cili është bashkëpunimi i sotëm me Vetëvendosjen? A ka kushte në këtë partneritet? A do të ketë koalicion parazgjedhor LDK-VV? Kujt do t’i takojë posti i Kryeministrit në një fitore të mundshme të këtij koalicioni?

Për këto dhe shumë më tepër, sonte në Rubikon përball Adriatik Kelmendit deputetja Vjosa Osmani.

Rubikon kalohet ekskluzivisht vetëm në Kohavision.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme