Sonte në Interaktiv, Uran Ismaili Foto ilustrim

Sonte në Interaktiv, Uran Ismaili

23 April 2019 21:45

Ministri i Shëndetësisë dhe njëri nga nënkryetarët e PDK-së, Uran Ismaili është i ftuar sonte në emisionin Interaktiv.

Me të do të flasim për furnizimin me barna, planet për ndërtimin e Spitalit të Prishtinës, dialogun me Serbinë, si dhe procesin e zgjedhjeve të brendshme në PDK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme