Arbëri

Mot i ndryshueshëm në pesë ditët e ardhshme në Kosovë

Mot i ndryshueshëm në pesë ditët e ardhshme në Kosovë

Javën e ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, diell dhe reshje shiu.

Reshje shiu parashihet të ketë ditën e martë dhe të enjten, ndërsa vikendi paraqitet me reshje më të theksuara shiu.