Arbëri

Haxhiu: Së shpejti protesta e mocion mosbesimi për ndaljen e “PANhajnisë”

 

Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu në Interaktiv të KTV-së ka paralajmëruar se do të ketë protesta të shumta, por edhe mocion mosbesimi për rrëzimin e Qeverisë Haradinaj dhe ndaljen e “PANhajnisë”

Haxhiu ka thënë se tani është krijuar një momentum i ri për të rrëzuar këtë Qeveri, siç e quan ajo, të skandaleve.