Arbëri

Veseli: Lojërat e fatit do të mbyllen përfundimisht – BE-ja po e dëmton kredibilitetin e vet me mos-liberalizim

Foto: Kuvendi i Kosovës
 

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se lojërat e fatit në territorin e Kosovës do të mbyllen përfundimisht.

Në një adresim para mediave, Veseli tha se do të ketë seancë të jashtëzakonshme edhe për situatën e krijuar mes SBASHK-ut dhe MASHT-it për orët e humbura gjatë kohës së grevës.